Hakkımızda

RoyalDuş A.Ş.

2003 yılında kurulan ve üretimini yaptığı RoyalDuş ® markalı Duş ve Küvet kabinlerinde “Kalite, hizmet ve Güven” hedefini sürdüren, bayi ağı ile sektörde hızlı büyüyen firmalarından biri olmuştur.

Royalduş A.Ş.

Resmi Kurumsal Sitemiz:

www.royaldusakabin.com

Bebek Jakuzi, Royalduş A.Ş. iştirakidir.

Misyonumuz

RoyalDuş A.Ş., şık ve özgün tasarımlarına ek olarak farklılığını renkleri ile de yansıtmakta olup, Beyaz, Mat Gümüş, Parlak Gümüş, Altın ve Krom ürünlere ilave olarak Moka, Kum Beji, Antrasit ve Altın renkleri ile tüketici ve mimarların tasarımlarını renklendirmelerine olanak sağlamaktadır.
Standart işler dışında ayrıca, özellik arz eden projeler ve farklı mimari çözümler için Royal Duş‘un tercih edilmesi, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizdeki en önemli kaynağını oluşturmaktadır.

Hedeflerimiz

RoyalDuş A.Ş. farklılığındaki bir diğer belirleyici unsur tüketici taleplerine olan yaklaşım ve satış sonrası hizmet olup, sipariş ve ölçü alımından montaj aşamasına kadar geçen tüm süreç ve servis taleplerinin, titizlikle ve sistemli bir şekilde takip edilerek, kısa bir sürede ve yüksek kalitede sonuçlandırılmaya çalışılmasıdır.
Hedeflerimiz, Türkiye pazarında olduğu gibi Avrupa ve Ortadoğu pazarında ihracatımızı geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Royal Duş A.Ş.